Monter konstrukcji

Informacje

Miejsce

Gdańsk, Elbląg, Tczew, Żukowo

Wymiar pracy

etat/zlecenie

Wynagrodzenie

16 -18 zł /h

Kontakt:

(85) 307 09 97

Opis stanowiska

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych takich jak : miara zwijana, kątownik, kątomierz, rysik monterski
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach ślusarskich
  • Dokładność, rzetelność, zdyscyplinowanie, wysoka motywacja do pracy
  • Dobra znajomość języka polskiego umożliwiająca kontakt z osobami nadzorującymi oraz czytanie oznaczeń na dokumentacji
  • Umiejętności weryfikowane są w trakcie trwania 2 tygodniowego okresu próbnego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • Długotrwałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zakwaterowanie
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Elbląg, Tczew, Żukowo
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Zapewniamy ubrania robocze,
  • Wynagrodzenie od 16 do 18 zł / h (netto)