Spawacz MAG 135

Informacje

Miejsce

Gdańsk, Bydgoszcz, Żukowo, Pinczyn, Czuchów, Tczew

Wymiar pracy

etat/zlecenie

Wynagrodzenie

18 -25 zł /h

Kontakt:

(85) 307 09 97

Opis stanowiska

  • Umiejętność spawania drutem litym (metoda MAG 135)
  • Umiejętność wykonywania spoin wielowarstwowych pachwinowych oraz czołowych w pozycjach naboczna, pionowa
  • Materiał spawany: stal „czarna” oraz „nierdzewna”
  • Spawanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Odpowiedni dobór parametrów spawania
  • Przygotowanie części do spawania, tj. czyszczenie, mocowanie itp.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym

Wymagania

  • Uprawnienia spawalnicze MAG 135 (możliwość wyrobienia u pracodawcy)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność, rzetelność, zdyscyplinowanie, wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin
  • Długotrwałą współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zakwaterowanie
  • Miejsce pracy: Gdańsk, Bydgoszcz, Żukowo, Pinczyn, Czuchów, Tczew
  • Możliwość wyjazdów w celu realizacji zleceń do pozostałych krajów UE
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Zapewniamy ubrania robocze
  • Wynagrodzenie od 18 do 25 zł (stawka uzależniona od umiejętności kandydata ocenianych podczas pracy w okresie próbnym)